Сукня Анни Сєдокової розійшлася по швах під час виступу (відео)

34-річна Анна Седокова розсмішила гостей свого недавнього концерту в Казані. Прямо на сцені, коли співачка виконувала одну з пісень, на ній «тріснула» сукня. Блискавка на спині повністю розійшлася, і Анні довелося притримувати однією рукою вбрання, а іншою – мікрофон. Про це повідомляє Жіночий Світ.

Анна Седокова під час виступу в Казані

Анна довела, що готова до будь-яких несподіванок. На сцену вона покликала помічника, який виніс артистці чорну краватку. Нею Сєдокова підперезала сукню і доспівала пісню. Але в програмі по плану було ще кілька композицій, а концертну сукню Анна привезла лише одну.

Анна Седокова під час виступу в Казані

Щоб красиво вийти з ситуації, Анна одягла сукню задом наперед і попросила одного зі своїх музикантів віддати їй чорну майку, яку одягла поверх, і продовжила виступ. Однак останню пісню Седокова виконала вже з накинутим на плечі чорним піджаком.

Во время концерта у Анны Седоковой сломался замок на платье!!!! Такого я ещё не видела ⠀ ⠀Анна @annasedokova не растерялась, ушла за кулисы, переодела платье наоборот, а галстуком музыканта, обвязалась И всё-таки плоховато держалось, но звезда, не растерявшись, попросила у клавишника майку, надев её сверху ⠀ ⠀Небольшой экшн прошёл даже на ура Аня, умничка, даже глазом не моргнула! ⠀ ⠀Я видела Аню впервые вживую Она реально очень обаятельная с шикарной улыбкой и грудью, что глаз не отвести Пела вживую, даже зал песни предлагал, а она исполняла! Голос класс заворожил и впечатлил ⠀ ⠀Приятно услышать голос певицы, на которую подписана в Инсте☺️ Анна @annasedokova спасибо за вечер в @korstonkazan! Будем ждать снова ⠀ ⠀Загрузила пост с 10-го раза, хотела все 10 видео с разными песнями но Инста не тянет Кому нравится Седокова? Пришлю видел в личку

Допис, поширений БЛОГ О СЧАСТЛИВОЙ ЖИЗНИ❤️ (@ekaterinasyddykova)

Глядачі підтримали Сєдокову і бурхливо їй аплодували, коли вона намагалася впоратися з сукнею. Багато хто після концерту зізналися, що Анна – неймовірно професійна артистка. Сама ж знаменитість каже, що подібне з нею трапилося вперше.

Поділись


Новини партнерів