Рената Литвинова дала відверте інтерв’ю про Земфіру, любов і стриманість

50-річна Рената Литвинова стала героїнею вересневого номера журналу L’Оfficiel. Актриса і режисер дала відверте інтерв’ю головному редактору видання Ксенії Собчак. У бесіді Литвинова розповіла про роботу в театрі, про любов, чоловіків і жінок.

Рената Литвинова

Рената зазначила, що вона дуже вимоглива до всіх, з ким співпрацює. Вона годинами перебуває на репетиціях свого нового спектаклю і скрупульозно обговорює всі деталі гри акторів. «У довгих репетиційних періодахбезсумнівно, є плюси, а є й мінуси, коли втрачається свіжість і адекватність сприйняття. І до речі, я ніколи не ображаю – я дуже люблю своїх артистів, але я вимоглива», – зізналася знаменитість.

Рената Литвинова

Крім того, Литвинова розповіла, що вже давно дотримується целібату. За словами актриси і режисера, вона кілька років тому почала дотримуватися обітниці безшлюбності і дала собі обіцянку ніколи не виходити заміж.

Рената Литвинова з Земфірою

Також Рената розповіла і про Земфіру. Литвинова зізналася, що вважає співачку і музиканта «чистим генієм» і додала, що для неї вона завжди була «більше, ніж просто друг».

Джерело

Поділись


Новини партнерів