Співак Аарон Картер зізнався в бісексуальності і розлучився з подружкою одразу на наступний день

NEW YORK, NY - APRIL 24: Photographer Madison Parker and boyfriend Aaron Carter poses during a handprint ceremony and meet and greet with fans as he visits Planet Hollywood Times Square on April 24, 2017 in New York City. (Photo by Bruce Glikas/Bruce Glikas/FilmMagic)

Співак Аарон Картер, рідний брат вокаліста Backstreet Boys Ніка Картера, останнім часом частенько потрапляє на перші сторінки таблоїдів: спочатку його спіймали за зберігання наркотиків і водіння в стані наркотичного сп’яніння. А тепер він зізнався в нетрадиційній сексуальній орієнтації в своєму Instagram. Про це повідомляє Жіночий Світ.

«Коли мені було 13 років, я зрозумів, що мені подобаються і хлопчики, і дівчатка. Я роками думав про це, але тільки в 17 років, після декількох романів з дівчатами, у мене стався перший досвід з чоловіком. Він мені подобався, з ним я працював і виріс поруч», – зізнався Картер.

Аарон Картер

«Я хочу сказати, що вважаю це важливим для себе і своєї особистості, а недосказанність обтяжувала мене півжиття. Мені не соромно ні за що, просто важко було нести цей тягар, і ось я його зняв», – додав він.

Не минуло й дня, як стало відомо: Аарон і його дівчина Медісон Паркер розлучилися. Напевно, вона не витримала такого потоку одкровень від Картера. Сумно, адже співак не приховував: у майбутньому він планував зробити Паркер пропозицію: «Я хочу одружитися. Я хочу бути заручений з моєю прекрасною дівчиною Медісон. Я хочу бути зразковим батьком, зразком для наслідування».

Медісон Паркер і Аарон Картер

«Аарон і Медісон люблять один одного і дуже поважають. Це було рішення обох, і особиста заява виконавця говорить сама за себе», – заявив трохи пізніше представник музиканта.

Поділись


Новини партнерів