Інсайдери розповіли про причини розлучення Анни Фаріс і Кріса Пратта

WESTWOOD, CA - DECEMBER 14: Actors Anna Faris (L) and Chris Pratt attend the premiere of Columbia Pictures' "Passengers" at Regency Village Theatre on December 14, 2016 in Westwood, California. (Photo by Matt Winkelmeyer/Getty Images)

Сьогодні вранці стало відомо, що Кріс Пратт і Анна Фаріс прийняли рішення розлучитися після восьми років шлюбу. Актори опублікували на своїх сторінках в соцмережах офіційну заяву, в якій зізналися, що як і раніше люблять один одного, але не в силах зберегти шлюб. Правда, знаменитості не стали оприлюднювати причини розставання, але у інсайдерів є свої версії розвитку подій, пише Жіночий Світ.

На думку деяких джерел, всьому виною стали кар’єрні амбіції зірок. Довгий час Анна Фаріс залишалася дуже затребуваною: її запрошували в багато теле- і кінопроектів, вона брала участь в різних реаліті-шоу і була у всіх на виду. Але незабаром після того, як вона завагітніла і пішла в декрет в 2011-му, запрошень стало менше, а ось кар’єра чоловіка, навпаки, пішла в гору.

За останні сім років Кріс Пратт встиг взяти участь в зйомках 16 картин. “Охоронці Галактики” (Guardians of the Galaxy), “Світ юрського періоду” (Jurassic World) та інші блокбастери знову піднесли актора на вершини світової слави.

Анна Фаріс і Кріс Претт
Анна Фаріс і Кріс Претт

Анна переживала, відносини з чоловіком псувалися. І все ж подружжя намагалося робити все, щоб зберегти шлюб.

“Ми завжди намагалися проводити час разом, збиралися сім’єю, обговорювали найцікавіше, намагалися насолоджуватися найпростішими радощами … Але коли Кріс став особливо популярний, все змінилося … Ми дивилися інакше один на одного … Все стало не так, як раніше …”

– ділилася своїми думками Фаріс в одному з інтерв’ю.

Анна Фаріс і Кріс Претт

Анна розповідала, що їй було неприємно читати чутки з приводу своїх відносин з Крісом. Протягом останніх десяти місяців вони вкрай рідко здійснювали спільні виходи в світ, тому у багатьох склалося враження, що зірки розлучилися. Але коли Фаріс і Пратт разом з сином Джеком з’явилися навесні на Алеї слави, де главі сімейства вручали іменну зірку, ні у кого не виникло підозр, що у знаменитостей проблеми – з боку вони виглядали щасливими.

“З кожною новою перешкодою, кожен день, тиждень – наш зв’язок тільки міцніє. Ти змушуєш мене сміятися, як жоден інший чоловік на світі. Ти проявляєш таку турботу! Я постараюся зберегти це …”

– говорив Кріс своїй дружині під час вручення зірки в Голлівуді.

Анна Фаріс і Кріс Претт з сином Джеком

Однак уже за все через кілька місяців подружжя вирішило розійтися. Незадовго до оголошення про розрив Анна дала інтерв’ю, розповівши, що дуже важливо розмежовувати приватне життя і публічне.

“Це абсолютно дві різні ролі і потрібно пам’ятати, коли це публічна роль, а коли справа стосується близьких .. .Це дуже хитра штука …”

Джерела, наближені до сім’ї, вважають, що Анна і Кріс просто перестали розуміти один одного, вони стали по-різному дивитися на світ і зовсім розучилися чути один одного. Відзначимо, що офіційного пояснення від пари поки не надходило.

Анна Фаріс і Кріс Претт з сином Джеком
Поділись


Новини партнерів