19-річна дочка Барака Обами Малія “пішла у відрив” на музичному фестивалі Lollapalooza в Чикаго

19-річна дочка екс-президента США Барака Обами знає, як потрібно проводити час! Малія вже давно довела громадськості, що незважаючи на підвищену увагу до її сім’ї з боку ЗМІ, вона не збирається відмовлятися від найпростіших радощів. Дівчина із задоволенням відвідує різні заходи і вважає за краще, що називається, відриватися по повній. Так, наприклад, сталося на музичному фестивалі Lollapalooza, який зовсім недавно пройшов в Чикаго.

 У мережу вже потрапило відео, на якому відображена Малія в компанії своєї подруги. Вони, не соромлячись камер і оточуючих, запалювали під композиції популярної рок-групи The Killers, яка в цей момент, як повідомляється, виступала на сцені. Судячи по відеофрагменту, дочці колишнього президента Америки було добре. Дуже добре!
Малія Обама

Хоча тим, хто стежить за життям Малії, не звикати: в минулому році на тому ж самому фестивалі вона відривалася нітрохи не гірше, ніж в цьому. Треба відзначити, що буквально місяць тому дівчина відсвяткувала свій 19-й день народження. Вона готується стати студенткою Гарвардського університету вже цієї осені.

Малія Обама

Поділись


Новини партнерів