Модний стиліст розкрила страшну таємницю Міддлтон

Як відомо, британська королівська родина живе на гроші платників податків. Тому не дивно, що жителям Туманного Альбіону так імпонує Кейт Міддлтон.

Адже герцогиня, на відміну від інших знаменитостей, по три-чотири рази з’являється на публіці в одному і тому ж вбранні. У пресі дружину принца Вільяма навіть прозвали “економною Кейт”.

Днями на один зі світських заходів Міддлтон прийшла в білому костюмі від Alexander McQueen, в якому її вже бачили на хрестинах її молодшої доньки, принцеси Шарлотти.

Потім журналісти звернули увагу на бежеві замшеві туфлі від Rupert Sanderson. Якщо проаналізувати знімки герцогині, то стає зрозуміло, що вона носить їх постійно з 2012 року.

Будь-яка модниця знає, що замша – це дуже примхливий матеріал, за яким важко доглядати. Проте, туфлі Міддлтон досі виглядають як нові.

І тут образ “економної Кейт” затріщав по швах. За словами відомої британської стилістки Рошель Уайт, герцогиня просто замовляє одяг і взуття одразу в кількох екземплярах! Саме тому її речі ніколи не втрачають хороший вигляд.

Джерело

Поділись


Новини партнерів