“Роксолана” поділилася щастям материнства

Німецько-турецька актриса та модель Мер’єм Узерлі, світову славу якій принесла роль Роксолани у телесеріалі “Величне століття”, почала активно ділитися з мільйонами своїх підписників в соціальній мережі Instagram знімками трирічної доньки Лари.

Так, у профілі зірки можна побачити не лише фото дівчинки, зроблені останнім часом, а й навіть перше фото після пологів.

Актриса довгий час приховувала від публіки дитину, але нині вже, мабуть, забобони відійшли на другий план, й Мер’єм показує шанувальникам, що материнство є для неї справжнім щастям.

Судячи зі знімків, мама й донька разом відпочивають, подорожують, ходять по магазинах і навіть разом на зйомках.

33-річна красуня стала мамою у лютому 2014 року, а батьком її дитини є турецький бізнесмен Джан Атеш. Пара розпалася після того, як Узерлі дізналася про вагітність. Її бойфренд не хотів нічого міняти в стосунках і наполягав на тому, аби його подруга зробила аборт.

Народження дитини змінило актрису й допомогло подолати їй шалену депресію, яку вона отримала внаслідок перевтоми та нервового зриву під час зйомок “Величного століття”.

“З появою Лари я відкрила нові області в своєму серці. Я стала гостріше відчувати любов і благополуччя, дізналася, зрозуміла, що таке справжні любов і страх”, – ділилася Мер’єм з журналістами.

Нині вона почувається щасливою, і, судячи, з фото в Instagram, особисте життя актриси теж налагодилося.

Джерело

Поділись


Новини партнерів