Селена Гомес розповіла про лікування в реабілітаційному центрі

Поки The Weeknd “обіймається” з Іриною Шейк і Адріаною Лімою на обкладинці вересневого Harper’s Bazaar, його подруга Селена Гомес “сумує на самоті” на обкладинці InStyle. Усередині канонічного september issue можна знайти не тільки фотосесію з 25-річною співачкою, але і її велике інтерв’ю. У ньому вона розповідає про власні правила хорошого самопочуття, перерву в роботі тривалістю в 90 днів і, власне, про відносини з The Weeknd.

У минулому році я скасувала свій тур і взяла перерву на цілих 90 днів. І це було моїм кращим рішенням за все життя! У мене не було телефону, нічого не було, я була налякана! Але це було корисно, я багато чому навчилася. Все, про що я хвилювалася раніше, на час перестало мене хвилювати. Після цього я відчула: “Окей, я можу йти вперед”,

– цими слова розпочала своє інтерв’ю Селена.

Селена Гомес на обкладинці журналу InStyle

Реабілітаційний центр знаходився за містом. В цей час я не концентрувалася на зовнішньому вигляді: не робила зачіску, наприклад. Мені призначили кінну терапію – це було складно, але круто! Це допомогло мені стати сильнішою для інших людей.

Коли я повернулася, мене попросили піти на American Music Award, але всі говорили: “Роби так, як буде тобі комфортно”. Я хочу, щоб шанувальники знали, що про себе потрібно піклуватися, тому я сказала, що ця червона доріжка після перерви була просто приголомшливою. І це правда: у мене від хвилювання навіть спина потіла.

Про відносини з Абелем Тесфайе-The Weeknd Селена розповіла трохи менше.

Я не залежу ні від однієї зі сторін свого життя. Для мене важливо приділяти увагу моїй родині і друзям і не піддаватися поганому впливу бойфренда. Мені пощастило, тому що він в першу чергу – кращий друг.

– сказала вона.

Джерело

Поділись


Новини партнерів