Крістен Стюарт розповіла про своє особисте життя

Голлівудська актриса Крістен Стюарт з’явилася на вересневій обкладинці британської версії журналу Harper’s Bazaar і розповіла виданню про своє особисте життя, пише Джерело.

27-річна Крістен Стюарт в інтерв’ю Harper’s Bazaar відверто розповіла про свої сексуальні переваги.

За її словами, вона нормально ставиться до того, що її особисте життя постійно обговорюється. Також зірка зазначила, що готова почати будувати відносини з чоловіками.

Просто деякі люди міркують так. Їм, наприклад, подобається їсти сир на грилі, ось вони і будуть його їсти до кінця життя. Я ж хочу спробувати все. Якщо я вже спробувала одного разу такий сир, то після цього у мене логічно виникне питання: “Що далі?” – каже Стюарт.

Крістен Стюарт

За словами знаменитості, вона любила кожного свого колишнього партнера з усією пристрастю і ніжністю.

“Я була сильно закохана в кожного, з ким мені доводилося зустрічатися. Ви подумали, що я прикидалася? Я завжди була охоплена цією подвійністю в стосунках. Але я ніколи не заперечувала цього і не намагалася навіть боротися. Мені просто не подобалося ставати посміховиськом для когось “, – зізналася Крістен.

Крістен Стюарт

Незважаючи на те, що актриса вважає себе вітряною особистістю, вона вже близько півроку зустрічається з моделлю Стелою Максвел.

Крістен Стюарт і Стелла Максвелл

Дівчата часто потрапляють в об’єктиви папараці під час спільного проведення часу і не приховують своїх почуттів.

Джерело

Поділись


Новини партнерів