Фреймут за кадром: як живе найсуворіший інспектор країни

Зірка українського телебачення Ольга Фреймут не так давно в третій раз стала мамою – вона народила дочку Євдокію від свого обранця, продюсера Володимира Локотко. Втім, про те, чи оформлені їхні стосунки, вона не розповідає, як і про інші сторони свого життя. Про це повідомляє Жіночий Світ.

Як виявилося, суворому “інспектору” не чуже нічого з того, що притаманне всім матерям: любов, доброта і чуйність. Наприклад, свою старшу дочку Злату вона заколисувала під пісню групи “Океан Ельзи” – “Така, як ти”:

“Разом з ними я плачу, сумую, вірю, сподіваюся і живу”.

Господиням Фреймут радить вчитися готувати прості страви, адже саме в них найбільше користі. Та й сама ведуча вважає кухню “своєю парафією”.

“Я все вмію готувати, у нас в родині був такий зошит, куди ми записували рецепти. У ньому я збирала старовинні рецепти прабабусь”.

Крім кулінарії, цікавлять відому телеведучу і твори мистецтва – вона завзятий колекціонер картин. Ольга збирає як речі з дорогих аукціонів, так і свої портрети авторства відомих художників.

Втім, головне правило Фреймут: бути фінансово незалежною:

“Коли була криза і всі побігли купувати гречку, я залишалася спокійною, тому що знала: у мене є заощадження, власний капітал. У кожної жінки він повинен бути десь в надійному місці, необов’язково в швейцарському банку, можна і під липою у баби в селі зберігати. Жінка ніколи не повинна відчувати себе бідною і тривожитися про майбутнє “, – радить вона.

 

Джерело

Поділись


Новини партнерів