Леді Гага кардинально змінила колір волосся

Початок свого нового гастрольного турне Joanne World Tour Леді Гага відзначила змінами в іміджі: 31-річна епатажна співачка пофарбувала волосся в ультраяскравий колір. Тепер ліва половина її голови – зелена, а права – яскраво-помаранчева. Фотографію такої кардинальної зміни співачка опублікувала у своєму Instagram, пише Жіночий Світ.

Експерименти зі стилем стали невід’ємною частиною образу Леді Гаги, правда, такі радикальні зміни не завжди притаманні навіть для неї. Попередній колір волосся співачки – теплий блонд з невеликими вкрапленнями яскравих кольорів на окремі пасма.

Крім нового кольору волосся, улюбленою деталлю образу співачки, схоже, став яскравий макіяж. Особливою популярністю в косметичці артистки користується глітер, який вона наносить то на очі, то на губи.
Леді Гага

Що стосується світового туру, то Joanne World Tour стане для співачки вже п’ятим. Перший концерт вже відбувся: вчора, 1 серпня, Леді Гага зібрала повний стадіон у Ванкувері. Останнім концертом, як планується, стане її виступ 18 грудня в Інглвуді, в штаті Каліфорнія. Зараз квитки на її барвисте шоу дістати не так просто: багато концертних майданчиків вже вивісили таблички Sold Out.

Джерело

Поділись


Новини партнерів