Багатодітна мама Хайді Клум в червоному бікіні відпочиває в Сен-Тропе

44-річна Хайді Клум ( Heidi Klum) провела вихідні в Сен-Тропе разом зі своїм бойфрендом, 30-річним Віто Шнабелем. Про це повідомляє Жіночий Світ.

Місцеві папараці не спускали з закоханих очей, поки пара насолоджувалася місцевим кліматом, гуляла по вуличках і заходила в сувенірні лавки. Однак найбільший ажіотаж викликали знімки Хайді, зроблені під час її відпочинку на розкішній яхті.

Хайді Клум

44-річна манекенниця, яка виховує чотирьох дітей, обрала для морської прогулянки яскраво-червоне бікіні і не прогадала. Підтягнутий живіт, ідеально окреслені ноги, стрункі стегна, на яких немає і натяку на целюліт, – так можна описати розкішне тіло багатодітної зіркової мами.

Хайді Клум

Своєю фігурою Хайді зобов’язана не тільки прекрасним генам, але і щоденній праці. Вона регулярно займається спортом, опираючись на ноги і сідниці. Крім того, модель строго стежить за харчуванням і категорично не дозволяє собі шкідливої їжі. В одному з інтерв’ю вона зізналася, що картопля і бургер – це її улюблена їжа, якщо вона лежить у тарілці у кого-небудь іншого.

Джерело

Поділись


Новини партнерів