Вдова Олега Яковлєва розповіла, чому прах співака досі не похований

29 червня в віці 47 років помер колишній соліст групи « Іванушки International» Олег Яковлєв. Трагічну новину повідомила цивільна дружина артиста Олександра Куцевол, яка займалася його продюсуванням. За кілька днів до смерті Олег був госпіталізований в одну з московських клінік у вкрай важкому стані: співака підключили до апарату штучної вентиляції легенів. За словами Олександри, у Яковлєва була двостороння пневмонія легегенів з ускладненнями.

З’ясувалося, що прах Яковлєва досі не поховали. Про це повідомила Олександра Куцевол інформаційному агентству « РИА Новости».

« Ми вже місяць займаємося питанням поховання Олега на Ваганьковському кладовищі. Кладовище закрите, для цього потрібен дозвіл уряду Москви. Зараз ми чекаємо відповіді від влади і сподіваємося, що нам допоможуть. З клопотаннями зверталися продюсерський центр Ігоря Матвієнко, народні і заслужені артисти», – розповіла вдова співака.

Нагадаємо, Яковлєв став третім учасником групи «Іванушки International» в 1997 році – співак замінив Ігоря Соріна. У 2013 році артист покинув групу і розпочав сольну кар’єру.

Поділись


Новини партнерів