Внучка Софії Ротару викликала фурор в Баку (фото)

У цьому році на фестивалі “Жара” в Баку на червоній доріжці зібралося багато яскравих артистів. Однак справжній фурор викликала внучка Софії Ротару Соня. Вона з’явилася перед журналістами в чорній елегантній сукні в підлогу на тонких бретельках. Шию 16-річної дівчини прикрашало шикарне кольє. Усі присутні змогли оцінити її струнку фігуру. Соня із задоволенням позувала фотографам. Багато спеціалістів пророкують юній панночці кар’єру супермоделі. Євдокименко брала участь в модних зйомках для різних журналів. Також вона часто потрапляє в об’єктив фотокамери свого брата Анатолія, який робить для неї прекрасні кадри.

Соня Євдокименко приїхала на фестиваль “Жара” для того, щоб підтримати свою знамениту бабусю. Також в Азербайджан прибув син артистки Руслан з дружиною Світланою.

Соня Євдокименко

Зазначимо, що незважаючи на свій юний вік і приналежність до знаменитої музичної династії Ротару, 15-річна Софія вже встигла досягти чималих вершин в модельній кар’єрі: в її послужному портфоліо – фотосесії для іменитих глянцевих журналів, а також робота з одним з найсерйозніших вітчизняних брендів Poustovit.

Джерело

Поділись


Новини партнерів