Перше фото доньки Ірини Шейк і Бредлі Купера

Ірина Шейк і Бредлі Купер цілком можуть претендувати на звання найбільш прихованої пари Голлівуду. За два роки відносин вони жодного разу не коментували свій роман, а зараз не відповідають на питання про свою дочку Леї де Сені, яка народилася в кінці березня. Фотографам часто вдається отримати знімки Ірини на прогулянці з донькою, але до теперішнього моменту модель старанно ховала обличчя дівчинки від камер. Днями папараці все ж змогли сфотографувати чотиримісячну Лейю, пише Жіночий Світ.

В об’єктиви фотоапаратів Ірина з дочкою потрапили під час прогулянки по Лос-Анджелесу. На одному з кадрів можна розгледіти дівчинку, яка сидить в колясці. На думку прихильників моделі і її нареченого, Лея дуже схожа на свого батька, актора Бредлі Купера.

Ірина Шейк з донькою
Ірина Шейк з донькою
Ірина Шейк з донькою
Ірина Шейк з донькою

Нагадаємо, що Шейк і Купер разом з 2015 року. Про вагітність моделі стало відомо на шоу Victoria’s Secret в минулому році. За відомостями ЗМІ, ще до народження дочки Ірина та Бредлі планували зіграти весілля, але поки відклали його на невизначений термін.

Ірина Шейк і Бредлі Купер

Джерело

Поділись


Новини партнерів