Джордж Клуні розлютився через фотографію своїх дітей на обкладинці одного з французьких видань

CANNES, FRANCE - MAY 12: Actor George Clooney and his wife Amal Clooney attend the "Money Monster" premiere during the 69th annual Cannes Film Festival at the Palais des Festivals on May 12, 2016 in Cannes, France. (Photo by Clemens Bilan/Getty Images)

Фотографи видання Voici проникли на територію вілли Клуні в Італії, залізли на дерево і сфотографували близнят Еллу і Олександра. А після цього розмістили фотографію на першій шпальті, пише Жіночий Світ.

mycollages-3

Джордж обурений таким нахабством! І вже заявив, що судитиметься з виданням – про це повідомляє Mirror. Він вважає, що може становити небезпеку для життя його сім’ї. Видання вже виступило з відповідною заявою: вони вважають, що не зробили чогось кримінального. «До Джорджа Клуні і його дружини Амаль останнім часом існує підвищений інтерес, і ми намагаємося задовільнити суспільний попит. Ми не вважаємо, що це наражає на небезпеку сім’ю Джорджа », – йдеться в заяві.

Джордж і Амаль Клуні

Нагадаємо, Джордж і адвокат Амаль Аламуддін одружилися в 2014-му році, а в січні 2017 року з’явилися чутки, що Амаль вагітна двійнею. 6 червня на світ з’явилися близнюки Елла і Олександр.

Джерело

Поділись


Новини партнерів