Кейт Міддлтон і принца Вільяма розкритикували за їх бажання завести ще одну дитину

LONDON, ENGLAND - JUNE 17: Prince Philip, Duke of Edinburgh, Catherine, Duchess of Cambridge, Princess Charlotte of Cambridge, Prince George of Cambridge and Prince William, Duke of Cambridge look on from the balcony during the annual Trooping The Colour parade at the Mall on June 17, 2017 in London, England. (Photo by Karwai Tang/WireImage)

Коли принц Вільям і герцогиня Кетрін почали свій європейський тур, вони насамперед вирушили до Варшави. Саме там, розмовляючи з президентом країни Анджеєм Дудою і його дружиною Агатою, представниця королівського сімейства натякнула, що хотіла б мати більше дітей. Ця заява герцогині, як виявилося, викликала великий суспільний резонанс. Дитяча організація з Сан-Франциско, Having Kids, опублікувала лист, в якому попросила почекати королівську пару з поповненням. Про це повідомляє Жіночий Світ.

За словами президента організації Картера Ділларда, Кейт Міддлтон і принц Вільям дуже впливають на думку багатьох людей. Однак далеко не всі, на думку Ділларда, можуть дозволити собі створити багатодітну сім’ю з цілого ряду причин.

Ми усвідомлюємо, що принц Вільям і Кейт Міддлтон живуть прекрасним життям. Вони захищені від бідності і якихось проблем, які виникають у багатьох сімей. Вони завжди будуть оточені турботою та увагою, і їхні діти – теж. Малюки зможуть отримати найкращу освіту і реалізуватися в житті. Але ж так може статися далеко не з кожною дитиною, котра з’явиться на світ,

– зазначається в листі.

Організація хотіла закцентувати увагу на тому, що в сім’ї важливо повністю приділяти увагу дітям, а якщо у батьків виникнуть проблеми, то їм доведеться вирішувати їх на шкоду вихованню дітей. Тому, на думку Having Kids, краще створювати маленькі сім’ї, в яких не доведеться “виживати” і насилу зводити кінці з кінцями.

Поки Кейт Міддлтон і принц Вільям ніяк не відреагували на цей лист. Оскільки вінопинився у вільному доступі, то користувачі мережі висловили свою думку з цього приводу. Одні вважають, що це особиста справа кожного, а інші, навпаки, солідарні з громадською організацією. Їм здається, що багато хто захоче наслідувати приклад королівської сім’ї, навіть якщо у них не буде можливості дати дітям все те, на що вони заслуговують.

Кейт Міддлтон і принц Вільям з дітьми

Нагадаємо, що герцогиня Кетрін і принц Вільям виховують двох дітей – дворічну Шарлотту і чотирирічного Джорджа, який вже зовсім скоро піде в школу.

 

Поділись


Новини партнерів