Мама на мільйон та парад колишніх: Джолі нарешті розповіла всю правду

Акторка тривалий час приховувала від широкого загалу деталі свого життя

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі розкрила подробиці сімейного життя та свого досвіду багатодітної мами.

В коментарі Vanity Fair зірка розповіла, що зараз вона намагається налагодити стосунки із батьком своїх дітей, контролює ремонт у новому будинку і поєднує все це із роботою у кіно.

Акторка зізналася: рік тому у неї діагностували складну хворобу, параліч лицьового нерва. Лікарі вважають, що це може бути викликано переживаннями через розрив стосунків із Бредом Піттом, адже ця родина тривалий час вважалася мало не ідеальною.

Головною місією у житті вона, як і раніше, називає виховання дітей і не дуже охоче розповідає про розлучення:

“Я вважаю, що якщо тобі потрібно поплакатись – зроби це у ванній, а не перед дітьми. Вони повинні бути впевнені, що все буде в порядку. Навіть якщо ти сама абсолютно в цьому не впевнена”.

Підозра на онкологічне захворювання також неабияк налякала акторку. У неї виявили мутацію гену раку молочної залози, довелося погодитися на операцію. Але показувати свій відчай Джолі нікому не збиралася. Вона пам’ятала, що материнство – велика відповідальність, тому слід подавати приклад силою волі:

“Іноді жінки з сім’ями думають про себе в останню чергу, поки це не позначається на їх власному здоров’ї. Я приймаю зважені рішення, ставлю сім’ю на перше місце і відповідаю за своє життя і здоров’я. Думаю, саме це і робить жінку сильною”.

Зі своїм батьком актором Джоном Войтом зірка нарешті може нормально спілкуватися і забути про всі суперечності, що були раніше. Та й сам дідусь відчув, як потрібен своїм онукам.

“Він знає головне правило: не змушуй дітей грати з тобою. Просто будь кльовим дідом, фантазуй, розповідай історії і читай їм книжки”, – зізналася вона.

Припиняти зйомки у кіно Джолі не має наміру, але й розсекретити майбутні роботи також не збирається. Додає, що сидіти на місці – не для неї.

Залишається ще багато справ, окрім нових ролей: поїздки в Намібію та Кенію в рамках кампанії по запобіганню сексуального насильств, облаштування нового будинку та навіть кулінарні курси:

“Кожен день перед сном я думаю: чи була я сьогодні відмінною мамою – чи це був звичайний день?”, – підсумувала акторка.

Джерело

 

Поділись


Новини партнерів