Крістен Стюарт і Стелла Максвелл увірвалися на весілля до одностатевої пари

Kristen Stewart et sa compagne Stella Maxwell arrivent r l' aeroport de Roissy le 13 juin 2017. Kristen Stewart and her girlfriend Stella Maxwell arrive at Roissy Airport on June 13, 2017.

Крістен Стюарт і її дівчина Стелла Максвелл зробили сюрприз двом канадським нареченим Кірстен і Кейлі Дженнінгс, з’явившись у них на весіллі. Як повідомляють західні ЗМІ, зіркова пара спочатку переконалася, що винуватці торжества не будуть проти, а потім стала випивати і веселитися разом з іншими гостями.

За словами Кірстен і Кейлі, несподівана поява Стюарт і Максвелл ніяк не відбилася на вечорі, вони не відрізнялися від інших гостей.
Крістен Стюарт з нареченими

Подружня пара не була вражена зірковими гостями, вони зосередилися на своїй вечірці.

“Вони виглядали як звичайні дівчата. Так, трохи по-голівудськи, але якби ми не знали хто вони, не здогадалися б. Ми сказали їм: Заходьте, не соромтеся. Ідіть і веселіться”

– повідомила Кірстен.

Стюарт і Максвелл перебували на вечірці три години, вони випивали і танцювали. Незабаром з’явилися і докази галасливого вечора: запрошений діджей опублікував кадри на своїй сторінці в Instagram, на якому зображені знаменитості.

Поділись


Новини партнерів