Кейт Мосс вийшла заміж за Миколу фон Бісмарка

LONDON, ENGLAND - JUNE 01: Count Nikolai von Bismarck (L) and Kate Moss attend the launch of the Kate Moss For Equipment x NET-A-PORTER collection on June 1, 2016 in London, England. (Photo by David M. Benett/Dave Benett/Getty Images for Equipment)

Роман Кейт Мосс і Миколи фон Бісмарка триває майже два роки, а приблизно з минулої осені преса регулярно піднімає тему можливого одруження пари. У вересні британські ЗМІ писали, що Мосс і Бісмарк уже планують весілля, повідомлялося про місце проведення – грецький острів Гідра, і навіть називався приблизний термін – Різдво. Чутки виявилися чутками, ніякого весілля в кінці 2016-го не було, однак це не остудило запал таблоїдів. На початку липня папараці сфотографували Кейт і Миколу в одному з венеціанських ресторанів, де стали свідками виразної сцени: Бісмарк став на коліно і, зізнавшись подрузі в коханні на італійському, подарував їй каблучку.

«Він крикнув Ti amo, а потім опустився на одне коліно. Це було дуже романтично. Далі Микола дістав кільце і повідомив, що воно необхідне Кейт », – приводила преса слова власника закладу, старого друга моделі. За словами ресторатора, Мосс і Бісмарк виглядали «дуже закоханими». Втім, досить швидко з’ясувалося, що це був просто подарунок, нічого більше.

А напередодні ЗМІ повернулися до цієї теми: після того, як пара потрапила в об’єктив репортерів під час прогулянки по Лондону. Кейт і Микола не поспішаючи прямували в театр «Аполло», щоб подивитися постановку «Кішки на розпеченому даху» за участю Сієнни Міллер. На безіменному пальці моделі виблискувало кільце з діамантом, що тут же викликало чергові припущення, що пара вже одружилася. Офіційних коментарів поки не надходило.

Микола фон Бісмарк і Кейт Мосс фото
Кейт Мосс

Нагадаємо, що про заручини Мосс і Бісмарка стало відомо в серпні 2016 року. Через кілька місяців пройшли чутки про розрив заручин, які не підтвердилися.

30-річний Микола фон Бісмарк -німецький аристократ, професійний фотограф, раніше не був одружений. Кейт Мосс вже була заміжня, з червня 2011 до 2016 року була одружена з гітаристом The Kills Джеймі Хінсом.

Джерело

 

Поділись


Новини партнерів