53-річна мама Джіджі і Белли Хадід Іоланда опублікувала відверте фото

BEVERLY HILLS, CA - OCTOBER 21: Yolanda Foster attends Nicky Hilton's "365 Style?" book party for the filming of "The Real Housewives of Beverly Hills" at Kyle by Alene Too on October 21, 2014 in Beverly Hills, California. (Photo by Valerie Macon/Getty Images)

Моделей Джіджі і Беллу Хадід ми звикли бачити оголеними. Своїм ідеальним формами вони зобов’язані генам і мамі Іоланді Хадід, яка послідувала прикладу дочок і також продемонструвала свою підтягнуту фігуру, позуючи для цього в стрінгах і короткій кофті. Відвертий знімок 53-річна мама Джіджі і Белли опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

“Який гарний і чарівний схід на озері цього ранку. Вода досить холодна, але це відмінний спосіб боротьби із запаленнями і можливість поєднатись з  матінкою-землею”

– підписала свій пост Іоланда.

Іоланда Хадід

Знімок, традиційно, зібрав безліч захоплених відгуків:

Оце тіло!

Така красива жінка, яка надихає

Чудова, ти неймовірна красуня

– пишуть користувачі соціальної мережі.

Іоланда Хадід

Залишатися в такій хорошій формі Хадід допомагає органічна і протизапальна дієта, яка помітно позначається на її фігурі.

Нагадаємо, що відома супермодель 90-х страждає від хвороби Лайма (інфекційне захворювання, найчастіше передається за допомогою взаємодії з інфікованим кліщем), через яку їй довелося оголосити про припинення своєї кар’єри. Однак минулого тижня Іоланда повідомила, на радість шанувальникам, що йде на поправку (після декількох операцій) і повертається до трудових буднів.

Поділись


Новини партнерів