Kira Shine знялася для чоловічого глянцю Playboy в чуттєвому образі серед пустелі

Літній номер журналу Playboy прикрасила талановита і чарівна співачка Kira Shine, за плечима якої успішна кар’єра моделі. Багато читачів уже присвоїли їй титул королеви пустелі, адже героїня свіжого номера липень-серпень продемонструвала всі свої найкращі якості в чуттєвій фотосесії, яка проходила серед принесених вітром барханів пустелі в Дубаї.

Кіра Шайн проявила себе як героїня популярної рубрики “Стоп. Знято” про дівчат, які вже мають певні досягнення у цій сфері.

Головний редактор Playboy Україна Влад Іваненко відразу зазначив в співачці і моделі Кірі Шайн натуральну красу, чудову слов’янську зовнішність, індивідуальність і талант, адже саме ці якості є основними в політиці бренду легендарного чоловічого глянцю.

Продюсер найяскравіших зйомок для журналу Playboy Катерина Мала розповіла про головну ідею фотосесії:

Концепція полягала в тому, щоб максимально підкреслити красу жіночого тіла і натуральність. До речі саме ці якості є ключовими в тенденціях фотозйомок і підборі героїнь, яких можна побачити на глянцевих сторінках журналу Playboy Україна. У цій зйомці хотілося розкрити тему дівчини, яка перебуває наодинці з природою і показати її чуттєвий образ. Думаю, ті, хто побачить на сторінках глянцю цю фотосесію обов’язково її оцінять, не дарма ми намагаємося робити кожну зйомку кращою за попередню.

До речі саме цю команду українського Playboy в тандемі Влада Іваненко і Катерини Малої вважають однією з найбільш сильних серед франшизи світового глянцю, адже саме їх роботи завжди виділяє Х’ю Хефнер за сюжетність, хороший смак і постановку, а також максимальне розкриття теми жіночої краси.

Зйомка проходила серед віддалених місць в пустелі Дубай, які захоплюють своєю красою і пейзажами. Ці неймовірно красиві локації не знайомі не те що туристам, а й навіть місцевим жителям.

Фотографом зйомки виступила Марія Бутенець, яка неодноразово працювала з Playboy і робить зйомки для світових глянців, що відрізняється своїм індивідуальним почерком в постановці кадру, ретуші та фотографії.

Візажистом і hair-стилістом виступила Юлія Джулай, яка вже багато років працює в сфері шоу бізнесу та по праву вважається однією з найкращих make-up artist в Україні і викладає власні майстер-класи як в нашій країні, так і ближньому зарубіжжі. Її відрізняє самобутній почерк в візажі, завдяки якому вона стала затребуваним професіоналом серед селебріті.

До речі, це не перший досвід участі Кіри Шайн в масштабних фотопроектах, адже вона відома також успішною кар’єрою моделі по всьому світу. І в цьому році вона була обрана серед 25 яскравих моделей глянцю в Монако “Top25photomodels”, презентація якого відбулася в липні.

Фотосесія серед барханів виконана в стилістиці нового кліпу Кіри на пісню “Мій Бог”, режисером якого став молодий кліпмейкер з Києва Костя Галан.

Джерело

Поділись


Новини партнерів