“Вибухова блондинка” Шарліз Терон обрала відверте вбрання для прем’єри фільму в Лос-Анджелесі

LOS ANGELES, CA - JULY 24: Actress Charlize Theron attends the premiere Of Focus Features' "Atomic Blonde" at The Theatre at Ace Hotel on July 24, 2017 in Los Angeles, California. (Photo by Allen Berezovsky/Getty Images for Fashion Media)

41-річна Шарліз Терон продовжує захоплювати шанувальників своєю відмінною фізичною формою і дивувати відвертим вбранням, покликаним цю саму форму підкреслити.

Так, для чергової прем’єри фільму “Вибухова блондинка” (Atomic Blonde), на цей раз в Лос-Анджелесі, актриса обрала чорний бралетт і міні-спідницю, а зверху на отриманий комплект одягла напівпрозору шифонову блузу з бахромою. Все – від улюбленого Dior.

У цьому фільмі Шарліз демонструє не тільки струнке тіло, але і відмінну фізичну підготовку, адже її героїня Лоррейн Броттон – головний агент британської розвідки. Але вже в наступному році ми чекаємо прем’єру фільму “Таллі” (Tully), для ролі в якому актриса набрала 16 кілограмів. Після зйомок Терон в екстреному порядку почала худнути, результати чого ми зараз із задоволенням і спостерігаємо.
Шарліз Терон
Шарліз Терон

 

Поділись


Новини партнерів