Ріанна з’явилася в ефектному червоному платті на прем’єрі фільму “Валеріан і місто тисячі планет” в Лондоні

LONDON, ENGLAND - JULY 24: Rihanna attends the "Valerian And The City Of A Thousand Planets" European Premiere at Cineworld Leicester Square on July 24, 2017 in London, England. (Photo by Jeff Spicer/Getty Images)

На екрани виходить новий фільм Люка Бессона ” Валеріан і місто тисячі планет ” (Valerian and The City of a Thousand Planets), а виконавці головних ролей в цьому фантастичному блокбастері вітають майбутніх глядачів на килимових доріжках світових столиць. Минулого тижня відбулася прем’єра в Лос-Анджелесі, а тепер прийшла черга Лондона, пише Жіночий Світ.

У центрі уваги на європейській прем’єрі фільму виявилася Ріанна, яка з’явилася на синій доріжці в довгій червоній сукні Giambattista Valli, яка оголила її плечі. Пишне вбрання 29-річна співачка доповнила червоними босоніжками на підборах і клатчем Jimmy Choo. Ще більш ефектним вихід співачки в світло зробили прикраси Chopard.

У новій картині Люка Бессона Ріанна грає інопланетну танцівницю кабаре, яку звуть Баббл. Фільм “Валеріан і місто тисячі планет” розповідає про пригоди спеціальних агентів на планеті Альфа, на якій якраз і живе героїня Ріанни.Джерело
Поділись


Новини партнерів