Кайлі Дженнер зважилася ще на одну операцію

Кайлі Дженнер немає і 20 років, а у неї за плечима вже не одна пластична операція. За фотографіями дівчини «до» і «після» впору перевіряти на компетентність пластичних хірургів. І якщо молодша сестра Кім Кардашьян ніколи не приховувала, що збільшила губи і трохи змінила форму носа, то від інших операцій вона із завзятістю продовжує відхрещуватися.

Кайлі Дженнер

Листопад 2013 рік

Кайлі Дженнер

Липень 2017 рік

Так, якщо подивитися на недавні фотографії знаменитості, стає очевидно, що однією з останніх операцій в житті Кайлі стало збільшення грудей. Втім, дівчина продовжує наполягати, що не вдавалася до допомоги пластичних хірургів. Більш того, в одному з інтерв’ю Дженнер якось розговорилася, що до жаху боїться йти на якісь експерименти з тілом: вона заперечувала не лише факт збільшення грудей, але і наявність імплантатів в сідницях. Проте шанувальники зірки залишилися при своїй думці, продовживши обговорювати в коментарях форми Кайлі, які помітно змінилися.

Кайлі Дженнер

Травень 2014 рік

Кайлі Дженнер

Червень 2015 рік

Примітно, що на фотографіях 2013 і навіть 2014 року молодша з клану Кардашьян-Дженнер не могла похвалитися настільки значними формами. Розмір грудей Кайлі ніколи не перевищував другого, а тепер вона цілком може позмагатися зі старшою сестрою Кім, розмір грудей якої після народження другої дитини наблизився до п’ятого. Імовірно, вперше операція була проведена в 2015 році, а через два роки Дженнер зважилася на повторну процедуру, щоб підкоригувати форму.
Кайлі Дженнер

Серпень 2014 рік

Кайлі Дженнер

Березень 2015 рік

Кайлі Дженнер

Липень 2017 рік

Кайлі Дженнер

Липень 2017 рік

Поділись


Новини партнерів