Адріана Ліма вперше опублікувала фото з новим коханим

36-річна Адріана Ліма нарешті визначилася з особистим життям. За останні кілька місяців модель встигла закрутити роман з футболістом Джуліаном Едельманом і сходити на кілька побачень з бейсболістом Меттом Харві. Тепер же у неї новий бойфренд – 35-річний турецький письменник Метін Хара. І хоча папараці вже не раз ловили пару за поцілунками, Адріана тільки сьогодні офіційно підтвердила свої нові відносини. Про це повідомляє Жіночий Світ.

“Я обираю любов”- прокоментувала зірка чорно-білий знімок з новим бойфрендом.

Адріана Ліма і Метін Хара

До речі, якщо Адріана небагатослівна щодо нового роману, то Метін, навпаки, охоче розповідає про свої стосунки з супермоделлю і дає інтерв’ю різним виданням:

“Ми зустрілися в Стамбулі в червні. Я подарував їй свою книгу, і ми почали спілкуватися у соціальних мережах. Незабаром ми зрозуміли, що між нами спалахнули почуття. Зараз ми взнаємо один одного”, – сказав лектор і автор книг Invasion of Love: The Path ( “Нашестя любові: дорога”) і Road ( “Дорога”).

Адріана Ліма, схоже, по вуха закохана і вже будує плани на майбутнє:

“Я чекала на Метіна 35 років. Ми будемо триматися за руки і проживати наше нове життя”, – недавно заявила зірка.

Нагадаємо, що Адріана Ліма була одружена з сербським баскетболістом Марко Яричем. Рік тому колишнє подружжя поставило крапку в своїх відносинах і розлучилося. Від Марко модель народила двох дочок – Валентину і Сієнну.

Джерело

Поділись


Новини партнерів