Дочка Вікторії Бекхем грається з ляльками, схожими на учасниць групи Spice Girls

Трохи менше двох тижнів тому дочці Девіда і Вікторії Бекхем виповнилося шість років . Все зоряне сімейство привітало Харпер і влаштувало для неї грандіозне свято в Букінгемському палаці, за що батькам дівчинки незабаром довелося виправдовуватися перед фоловерами. Але сама дівчинка в ці проблеми, звичайно ж, не вникає, а продовжує радіти приємним сюрпризам. Вікторія подарувала доньці кілька ляльок-барбі, образи яких були списані з учасниць колись популярного музичного колективу Spice Girls, солісткою якого була місіс Бекхем.

Вікторія виклала в Instagram-історії кілька кадрів за участю Харпер. Поки дівчинка грала з “учасницями” групи, мама фотографувала все, що відбувається. Вона не могла залишити ці знімки без підпису.

Коли ти раптом зрозуміла, що твоя мама була поп-зіркою,

– жартівливо підписала один з кадрів знаменитість.

Додай гостроти в своє життя!

Харпер любить своїх ляльок Spice Girls

Коли ти усвідомила, що твоя мама була поп-зіркою

Вікторія та Девід люблять балувати єдину дівчинку в сім’ї. Брати Харпер намагаються допомагати батькам і також оточувати сестру любов’ю і турботою.

До речі, на вечірці в Букінгемському палаці на честь дня народження Харпер була присутня принцеса Євгенія. Це стало однією з причин невдоволення серед користувачів мережі. Їм було неясно, чому зоряну родину допустили до палацу. Але Девід досить швидко відповів на всі звинувачення:

Я хочу пояснити, що палац не відкривав свої двері спеціально для дня народження Харпер. Я, моя мама і Харпер з деякими шкільними друзями були просто гостями чайної вечірки.

Вікторія та Девід – володарі орденів Британської імперії, тому більш лояльне ставлення до них цілком можна пояснити. Та й що не зробиш заради улюблених дітей! Півтора місяці тому, наприклад, сім’я відпочивала в Африці .

Девід Бекхем з донькою Харпер

Девід Бекхем з донькою Харпер

Харпер Бекхем з принцесою Євгенією і подружками

Харпер Бекхем з принцесою Євгенією і подружками

Девід Бекхем з дітьми

Девід Бекхем з дітьми

Джерело

Поділись


Новини партнерів