Шарліз Терон розповіла про жахливу ​​ніч, коли був убитий її батько

Фільм ” Вибухова блондинка ” (Atomic Blonde) з Шарліз Терон у головній ролі розширює географію прокату, а авторка образу агента Лоррейн Бротон позує перед фотокамерами на прем’єрах і дає інтерв’ю. Нещодавно 41-річна Терон поспілкувалася з Говардом Стерном, в розмові з яким згадала один з найважчих періодів свого життя.

Шарліз розповіла про життя з батьком-алкоголіком і згадала день, коли її мати Герда застрелила його з метою самооборони. Майбутній кінозірці тоді було 15 років, і вона стала свідком цього вбивства. Актриса зізналася, що довгий час приховувала від усіх цю сторінку своєї біографії і брехала, що її батько загинув в автокатастрофі.

Я просто прикидалася, не хотіла нікому говорити. Якщо мене питали, то відповідала, що батько загинув в автокатастрофі. Хто захоче розповідати подібні речі ?! Оточуючі не знають, як потрібно реагувати на таке, а я не хотіла відчувати себе жертвою. Боролася з цим багато років, поки не почала терапію,– сказала Терон.

Шарліз Терон

Шарліз Терон

В ході інтерв’ю вона згадала своє дитинство і визнала, що кожен день життя поруч з батьком був непередбачуваним через його алкогольну залежність.

Я прокидалася і не знала, як пройде мій день – все залежало від того, чи буде батько пити чи не буде,- додала Шарліз і визнала, що атмосфера в будинку наклала на формування її особистості глибокий відбиток.

У мене неймовірна мама … Вона моє джерело натхнення. Мама ніколи не проходила терапію. Визнала, що сталося щось жахливе, після чого зробила вибір: тонути або пливти далі. Мені здається, ми обидві добре впоралися із тією ніччю – обидві досі маємо справу зі своїм минулим. Я маю на увазі не тільки те, що сталося тієї ночі,– зізналася актриса.

Поділись


Новини партнерів