Джастіну Біберу заборонили в’їзд до Китаю через “погану поведінку”

Бюро культури Пекіна повідомило, що канадському поп-ідолові Джастіну Біберу заборонено в’їзд до Китайської Народної Республіки через його незадовільну поведінку, повідомляє УНН з посиланням на The Guardian.

“Нас турбує, що він (Бібер – ред.) демонстрував неналежну поведінку як у своєму суспільному житті, так і під час попереднього виступу в Китаї, що викликало невдоволення серед громадськості”, – заявили у бюро культури.

За словами бюро, заборона співака необхідна для “очищення” мистецтва. У бюро не уточнили, яка саме поведінка спонукала до такого рішення.

Водночас у бюро культури натякнули, що у канадської зірки є шанс реабілітуватись.

“Ми сподіваємось, що Джастін Бібер зможе покращити свою поведінку, коли виросте і завоює любов публіки,” – сказано у повідомленні.

Зазначимо, у 2015 році американський гурт Maroon 5 був змушений відмовитися від концертів у материковому Китаї, раніше в 2009 році групі Oasis було також заборонено в’їзд до країни.

Як повідомляв УНН, Джастін Бібер потрапив у першу десятку найбільш високоплачуваних виконавців за 2016 рік за версією журналу Billboard.

Джерело

 

Поділись


Новини партнерів