Стіві Вандер потайки одружився втретє

BEVERLY HILLS, CA - FEBRUARY 25: Musician Stevie Wonder (R) and Tomeeka Robyn Bracy attend The Dinner For Equality co-hosted by Patricia Arquette and Marc Benioff on February 25, 2016 in Beverly Hills, California. (Photo by Mike Windle/Getty Images for Weinstein Carnegie Philanthropic Group)

25-разовий володар премії Греммі, один з найбільш відомих вокалістів у світі музики Стіві Вандер одружився втретє. Дружиною 67-річного виконавця стала модель Томіка Робін Брейс, з якою, як повідомляється, Стіві почав зустрічатися в 2010-му, хоча, при цьому, перебував у офіційних стосунках з другою дружиною – Карен Міллард Моріс.

Стіві Вандер вирішив не виступати з публічними заявами, тому про одруження, яке, між іншим, відбулося в минулу суботу, стало відомо тільки тепер. Як повідомляють західні джерела, святкова церемонія пройшла в п’ятизірковому готелі Hotel Bel-Air в Лос-Анджелесі.
“Це було приголомшливе весілля! Все пройшло в чудовій і романтичній обстановці. На церемонії було багато зірок. Сім’я має велике значення для Стіві, тому на церемонії були присутні всі його діти”, – поділився подробицями інсайдер.
Томика Робін і Стіві Уандер
Джиммі Феллон, Стіві Уандер і Томика

Також повідомляється, що привітати Стіві і Томік приїхали Фаррелл Вільямс і Ашер. Вони виступили для гостей заходу, а після цього Вандер виконав серенаду для новоспеченої дружини.

Стіві і Томіка виховують сина і дочку, а всього у Вандера дев’ять дітей.

Поділись


Новини партнерів