Кендалл Дженнер зайняла цілий сектор на концерті!

Кендалл Дженнер була на фестивалі класичного року Classic West. Компанію моделі склав її друг Тако Беннет. І Кендалл зарезервувала цілий сектор для того, щоб ніхто не заважав їм насолодитися концертом!

Спочатку, правда, парочка нудьгувала (все-таки для веселої тусовки потрібна компанія), але трохи пізніше до моделі і її друга приєдналися Кая Гербер і Джен Аткін, і дівчина розвеселилася – друзі підспівували пісням груп Fleetwood Mac, Journey and Earth , Wind & Fire, а відео записували для Snapchat.

До речі, поруч з Кендалл і її компанією постійно були охоронці. Нагадаємо, в лютому у Кендалл з’явився переслідувач, який засипав її листами і зізнаннями в коханні, але коли в березні охорона Дженнер попросила його триматися від моделі подалі – переслідувач почав присилати дівчині погрози та образи.
Нарешті, минулого четверга переслідувачеві (ним виявився 62-річний Томас Хаммел) суд заборонив наближатися до Кендалл і її дому ближче, ніж на 100 метрів, а також писати моделі листи або зв’язуватися з нею іншими способами – інакше пенсіонер понесе кримінальне покарання.
Поділись


Новини партнерів