Мерая Кері зніме серіал про саму себе

AMERICAN IDOL:Mariah Carey, one of the best-selling female recording artists of all time, has joined AMERICAN IDOL as a new judge. A five-time Grammy Award-winning global superstar with more than 200 million records sold worldwide and more No. 1 songs than any solo artist in history. Carey joins the judges’ panel when AMERICAN IDOL returns in January 2013 on FOX. Photo by Mark Cant. This image may not be archived or sold.
Мерайя Кері вирішила, що вона досить знаменита і улюблена, щоб почати знімати серіал про саму себе. Повідомляється, що з проектом співачці допоможе її давній друг Бретт Ретнер, а виробництвом займеться телеканал Starz.
Сюжет серіалу розповість про 16-річну дівчину змішаних кровей, яка починає пробиватися в шоу-бізнес і стає світовою зіркою. Хто перевтілиться в молоду поп-діву, поки невідомо кастинги вже активно проводяться, тому дату початку зйомок поки також назвати не можуть. Сценарій написала Ніна Колман, яка також виступає в якості шоураннер і виконавчого продюсера серіалу. Сама Кері буде співпродюсером, а значить, зможе приймати важливі рішення щодо долі шоу, дія якого розгортатиметься в 1986 році в Нью-Йорку, де свого часу і почалося сходження самої Мераї до вершини музичного Олімпу.
Поділись


Новини партнерів