Як поводитись на першому побаченні

Нарешті здійснилося: ви зустріли його – ідеал свого чоловіка. Однак вибирати весільну сукню ще рано, для початку потрібно справити перше враження. Успіх першого побачення майже не залежить від того, наскільки ви підходите один одному. Як говорив один нью-йоркський доктор-сват: «Один танець, один поцілунок, один погляд, – це все, що дано. І лише один крок і два варіанти: «разом жили душа в душу» або «це той чоловік, з яким ми ходили кудись». Щоб перше побачення не стало останнім, важливо усвідомити кілька базових правил.

ТРИМАТИСЯ ВПЕВНЕНО
Нервувати на першому побаченні – абсолютно нормально. Гірше, коли від хвилювання з’являються кривляння, незрозумілі рухи і нестримний словесний потік. Немає ніяких особливих лайфхаків, як випромінювати впевненість в собі. Ведіть себе природно, будьте собою – це найвірніший шлях виглядати по-хорошому розкуто і чарівно.
ОДЯГНУТИСЯ ПРАВИЛЬНО
Як поводиться чоловік на першому побаченні? Він вивчає вас з голови до ніг, хоча може цього не показувати. Жінка, як правило, прагне постати перед кавалером в усій красі відразу. Тут діють два золотих правила. Перше: краще бути одягненою, ніж роздягненою – залиште простір для його фантазій. Друге: підбирайте гардероб по ситуації – каблуки для прогулянки на яхті може дозволити собі тільки Бейонсе. Ганятися за трендами теж не завжди доречно. Вибирайте той одяг, в якому ви зможете відчувати себе впевнено, привабливо і відповідно до місця зустрічі.
ПОСТАВТЕСЯ З УВАГОЮ ДО ВИБОРУ АРОМАТУ
90% того, що ви висловлюєте, не пов’язане з розмовою. Це те, як ви поправляєте волосся, відкидаєтеся на спинку стільця, звук вашого голосу і, звичайно, парфум. Існує думка, що солодкі ванільні аромати служать кращими афродизіаками. Однак не всі чоловіки люблять сильні запахи. Для першого побачення віддайте перевагу чомусь більш ненав’язливому. Нехай ваш аромат зачаровує, але не домінує в просторі.
НЕ БУДЬТЕ ЗАНУДОЮ
Як вести себе на першому побаченні? Перше і найважливіше: не нагружайте чоловіка своїми проблемами, ця зустріч повинна запам’ятатися і вам, і йому як яскрава позитивна подія посеред сірих буднів. Дівчина, з якою легко і весело, викликає бажання шукати з нею зустрічей знову і знову. Вибирайте легкі теми для розмови, заповнюйте паузи питаннями про його інтереси, не кажіть занадто багато про себе. Скарги на начальника і хвору спину залиште до кращих часів, коли цей чоловік стане частиною вашого життя.
ЗНІМІТЬ РОЖЕВІ ОКУЛЯРИ
Ким би не був ваш новоспечений обранець, будьте відразу напоготові. Не забігайте наперед і не уявляйте образ чоловіка, репетируючи подумки весільний вальс. Будьте уважні до того, що він говорить: це допоможе пролити світло на його натуру і наміри до вас і до того ж дізнатися більше про нього, виявити щиру зацікавленість і приховати власне хвилювання. Намагайтеся більше слухати, ніж говорити.
ДОЗВОЛЬТЕ ЙОМУ ЗАПЛАТИТИ ЗА ВАС
Не будьте жертвою емансипації – дозвольте кавалеру позалицятися до вас і оплатити рахунок. Можливо він просто хоче бути галантним, а не намагається ущемити вашу незалежність. Згодом можете наполягати на «німецькому рахунку» з умовою, що з цією ініціативою виступите ви, а не він.
Поділись


Новини партнерів