Регіна Тодоренко розповіла про своє можливе одруження

Регіна Тодоренко не любить говорити про особисте життя, вважаючи за краще ділитися з шанувальниками подробицями робочих буднів. Однак нещодавно дівчина в звичній жартівливій манері повідомила про можливе одруження. Вона не стала приховувати красиві обручки, які їй нібито піднесли обранці.

 

«Мені зробили пропозицію руки і серця. Троє різних чоловіків в один і той же день. А я всім відповіла «Так». Шкода, звичайно, що все це не насправді », – розповіла телеведуча.
Шанувальники Тодоренко оцінили жарт, але знайшлися і ті, хто взявся бажати зірці щасливого сімейного життя. Багато фанатів дивуються, чому така приваблива й життєрадісна дівчина досі самотня. Сама Регіна не поспішає заміж: вона стверджує, що зосереджена на розвитку кар’єри, тому на серйозні відносини просто немає часу.
Однак фанати телеведучої все-таки зможуть незабаром оцінити її весільний образ. Справа в тому, що дівчина з’явиться в білосніжному платті в спектаклі «Заклади дружину в ломбард», де їй дісталася роль нареченої. Тодоренко вперше бере участь в великій театральній виставі, тому присвятила підготовці до прем’єри кілька місяців.
Поділись


Новини партнерів