Влад Яма розповів, як познайомився зі своєю дружиною

Влад Яма довгий час “приховував” від громадськості свою дружину, тай про своє особисте життя взагалі не говорив. До слова, фотографії своєї дружини Влад вже публікує в мережі, а ось з дитиною немає жодної світлини. Так, хто не знав, у Влада Ями є дитина, син з дуже незвичайним для України ім’ям – Леон.

“Ім’я придумали разом з дружиною. Ми над ним активно ламали голову півроку. По-перше, хотілося, щоб воно було коротке. По-друге, щоб поєднувалося з прізвищем, і по-третє – щоб підходило дитині. Фінальне рішення прийняли тоді, коли він народився. Ще хотілося, щоб воно поєднувалося з по батькові, але з моїм батькові усі імена звучать погано … Перші місяці син був настільки прив’язаним до дружини, що вона не могла вийти з дому більше ніж на 15 хвилин, інакше включалася сирена. Зараз же, якщо грати в машинки, футбол, це завжди тато. Причому – без варіантів. Але якщо поїсти, вкласти спати – це мама” – розповів про сина Влад Яма.

Влад Яма та Ліліана

Крім того, відомий танцюрист вперше розповів журналістам, як познайомився зі своєю дружиною Ліліаною. Виявляється, свою кохану Влад зустрів в нічному клубі.

“Нас познайомили друзі. Був у мене такий рік, коли я ходив туди кожні вихідні. Спочатку я збирав інформацію, не наважувався підійти – вона була дуже гарною для мене. Потім поступово все стало розвиватися. Я не знав, чим все закінчиться, але мені хотілося, щоб це було надовго” – розповів хореограф.

Влад Яма та Ліліана

Джерело

Поділись


Новини партнерів