Маша Распутіна похвалилася результатом феноменального схуднення

Артистка скинула сім кілограмів. Зірка естради відпочила на розкішному курорті в Дубаї, де активно займалася спортом і стежила за харчуванням. Чоловік Маші Распутіної розповів, як їй вдалося отримати фігуру мрії і чому він пишається її успіхами.

Нещодавно Маша Распутіна повернулася з відпустки в Дубаї, де провела три тижні. Зірка з чоловіком Віктором і 16-річною донькою Машею традиційно жила на орендованій віллі. Распутіна не давала собі розслабитися і навіть на відпочинку дотримувалася правильного харчування і здорового способу життя. Результат не змусив себе чекати: співачка скинула сім кілограмів. Позуючи в бікіні, Маша продемонструвала ідеальну фігуру – підтягнуті ноги, абсолютно плоский живіт і худі руки.

«Якщо моїм спортом була прогулянка до ресторану на сніданок, то Маша в цей час вже поверталася з пробіжки і плавання, – розповів чоловік співачки Віктор. – Зазвичай вона замовляла їжу в номер. В основному харчувалася морепродуктами, фруктами, овочами. Ще дружина відкрила для себе індійську кухню. Спеціально для неї готували коржі на воді з висівками. Маша і до поїздки була стрункою, а повернулася зовсім худорлявою. До речі, саме завдяки їй три роки тому я скинув 25 кг і тримаю вагу до сих пір. «Або худни, або піду», – сказала дружина і правильно зробила ».
Поділись


Новини партнерів