Водонаєва образила Брежнєву

Соціальні мережі зближують. Але в той же час можуть виявитися причиною конфлікту. Саме такий казус нещодавно трапився з Оленою Водонаєвою. Ведуча досить різко висловилася про зірок вітчизняної естради, а Віра Брежнєва прийняла це близько до серця.

Кілька тижнів тому Алена вирішила поміркувати про подвійні стандарти, про лицемірство і про те, як пробитися на сцені.

«Ми живемо в країні подвійних стандартів. У дуже суперечливому суспільстві, в якому дівчину, яка в двадцять років взяла участь в реаліті-шоу і зустрічалася з хлопцями через симпатію, будуть поважати менше, ніж дівчину, яка перебуваючи в жіночому колективі, <…> спала з одруженим продюсером (співаком, режисером, бізнесменом, чоловіком, в загальному!) або ж ще гірше – забрала його з родини! »- написала колишня учасниця “Дому-2”.

Вірі Брежнєвій подібні заяви не сподобалися. І співачка вважала за краще забути про Олену. Для Водонаєвої ж це виявилося сюрпризом. «Я думаю, куди у мене Віра Брежнєва з стрічки поділася. Стільки років на неї підписана. Подобалася творчість, подобалося милуватися красивими фотографіями. Заходжу на її аккаунт – я в блоці. Хм … »

Олена вирішила прояснити ситуацію через свого директора. І виявила, що деякі сайти і пабліки піднесли її пост як «пряму мову» про Брежнєву. «Ну якщо Віра прийняла це на свій рахунок … Тоді ок. Я не в курсі її особистого життя. Просто її контент в “Інстаграмі” мені був дуже цікавий … »- пояснила ведуча.

Джерело

Поділись


Новини партнерів