Анна Седокова розповіла, як змінилося її життя з появою третьої дитини

Колишня солістка групи “ВІА Гра”, 34-річна Анна Седокова не так давно стала мамою втретє. Вона подарувала сина Гектора своєму бойфренду Артему Комарову. Незважаючи на статус багатодітної мами, співачка встигає вести світський спосіб життя, виступати на концертах і навіть зняла кліп на нову пісню “захоплення“.

Відчуття чудові, ніби все життя була багатодітною мамою. І я тепер не уявляю життя без сина і без дочок. Вчора мене вітали знайомі, кажуть: “Аня, ти така молодець! У тебе троє”, – а мені навіть не віриться, що це відбувається зі мною. Звичайно, я пишаюся. І моє щастя немає меж, я б навіть так сказала. І так, я завжди мріяла про велику родину. Мене запитують: “Як змінилося твоє життя?” І я відповідаю: “Часу стало менше, а любові більше” розповіла артистка в інтерв’ю Cosmo

Хештег #счастье ❤️ @lastory_store ❤️

Допис, поширений ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)

Відзначимо, що незважаючи на те, що Анна Седокова мріяла розлучитися із зайвими кілограмами, які вона набрала за час очікування сина Гектора, скинути вагу їй вдалося не до кінця. Однак, знаменитість вирішила прийняти себе такою, яка є.
Поділись


Новини партнерів