Джеремі Мікс і Хлоя Грін продовжують проводити час разом

Коли два тижні тому в мережі з’явилися знімки так званого “найкрасивішого злочинця”, моделі Джеремі Микса в компанії спадкоємиці модної імперії Topshop Хлої Грін, мало хто повірив, що вони зустрічаються. Але досить скоро про все дізналася дружина Мікса і подала на розлучення. Хоча, як стверджують джерела, Джеремі першим оформив всі документи. Як би там не було, розлучення з дружиною Мелісою, мабуть, мало турбує новоспечену зірку подіуму і він продовжує насолоджуватися спілкуванням з Грін.

Папараці сфотографували закоханих в басейні в Лос-Анджелесі. Вони мило воркували, сміялися, а потім лягли на шезлонги – в загальному, поводилися так, ніби нічого не сталося. Більш того, ввечері того ж дня парочку сфотографували під час походу в один з місцевих ресторанів. Судячи з безтурботного виразу обличчя Джеремі не можна і припустити, що буквально пару тижнів тому його восьмирічний шлюб дав тріщину.

Хлоя Грін і Джеремі Мікс
Хлоя Грін і Джеремі Мікс
Хлоя Грін і Джеремі Мікс
Джеремі Мікс і Хлоя Грін
Джеремі Мікс і Хлоя Грін

 

Варто зазначити, що деякі інсайдери запевняють, що він почав зустрічатися з Хлоєю Грін майже відразу після закінчення 70-го Каннського кінофестивалю, на якому вони власне і познайомилися. Наскільки серйозно ставляться один до одного закохані, судити вкрай складно.

Джерело

Поділись


Новини партнерів