Суд зобов’язав Мелані Браун виплачувати екс-чоловікові Стівену Белафонте аліменти в розмірі 40 тисяч доларів щомісяця

LONDON, ENGLAND - DECEMBER 03: Melanie Brown and Stephen Belafonte attend the Cosmopolitan Ultimate Women of the Year Awards at One Mayfair on December 3, 2014 in London, England. (Photo by Stuart C. Wilson/Getty Images)

Мелані Браун і Стівен Белафонте продовжують з’ясовувати стосунки через суд, розпочавши розлучний процес в березні. Сьогодні стало відомо, що суддя задовольнив вимогу колишнього обранця екс-солістки Spice Girls і зобов’язав її виплачувати Белафонте аліменти в якості тимчасової подружньої підтримки в розмірі 40 тисяч доларів щомісяця. Додатково до цього Мел Бі буде змушена сплатити витрати Стівена на адвоката і судові витрати – одноразовий платіж складе 140 тисяч доларів.

Майже відразу після того, як Мелані подала документи на розлучення, чоловік, з яким вона прожила в шлюбі 10 років, став вимагати через суд спільної опіки над дітьми та подружнього підтримки. Белафонте стверджував, що потребує допомоги для оплати за харчування, житло і телефонних рахунків. Зауважимо, у Браун і Белафонте є спільна дочка, 5-річна Медісон, а також у співачки є дві дочки від попередніх стосунків: 18-річна Фенікс Чи Гюльзар і 10-річна Енджел Айріс Мерфі-Браун.

Нагадаємо, що розставання подружжя супроводжувалося скандальними звинуваченнями в зрадах, насильстві і знущаннях. У квітні Мел Бі вирішила боротися з батьком своєї дитини за постійну одноосібну опіку над Медісон.

Джерело

Поділись


Новини партнерів