Алекса Чанг і Олександр Скарсгард розлучилися

EXCLUSIVE: Alexander Skarsgard steps out in NYC with girlfriend Alexa Chung and his mom. The always fashionable Chung wore a black sundress and sandals, while Skarsgard opted for black jeans and blue shirt. They appeared very happy and animated as they were out and about on the hot summer day on New York's Lower East Side. The Swedish actor's mother was in town visiting her son and girlfriend. VIDEO AVAILABLE Please byline:TheImageDirect.com *EXCLUSIVE PLEASE EMAIL sales@theimagedirect.com FOR FEES BEFORE USE

Днями стало відомо, що Алекса Чанг і Олександр Скарсгард розлучилися після двох років стосунків. Про це повідомив один із близьких друзів пари: «Вони не хотіли, щоб їх роман обговорювалося в пресі, тому намагалися не з’являтися на світських заходах разом і ніколи не давали коментарів щодо своїх відносин. Але це не врятувало їх від розставання». Варто відзначити, що останній раз актора і телеведучу бачили разом на вечірці MET Gala в травні цього року.

До слова, не дивлячись на те, що з моменту їх розриву пройшло менше двох місяців, Олександр уже почав ходити на побачення. Як стверджують інсайдери, 8 липня він влаштував романтичну вечерю з колишньою дівчиною Леонардо Ді Капріо, 25-річною моделлю Тоні Гаррн: «Поки складно сказати, у що переросте це спілкування, але Алекс і Тоні явно симпатизують один одному».

Що ж стосується екс-коханої 40-річного актора, то в одному зі своїх недавніх інтерв’ю Алекса Чанг зізналася, що у неї дуже складний характер, і через це часом молодим людям важко будувати з нею стосунки: «Я терпіти не можу, коли мені кажуть, що я повинна робити. І часто буває так, що чоловіки просто не можуть дати мені тієї свободи, яку я хочу. Звідси починаються конфлікти ».

Джерело

Поділись


Новини партнерів