Тіна Канделакі розповіла, як тримає себе у формі

Тіна Канделакі проявляє інтерес до спорту не тільки за службовим обов’язком, очолюючи канал «Матч ТВ», а й за покликом душі. У своєму акаунті в Instagram Канделакі багато часу приділяє здоровому способу життя, регулярно демонструючи заняття на тренажерах. Напередодні Тіна опублікувала відразу кілька постів-звітів з спортзалу, в одному з них видавши власний секрет стрункості.

«Що їм з ранку: гранола «Шовковична формула». Скільки п’ю: літр за тренування», – підписала Канделакі своє селфі в оточенні спортивного приладдя. До складу гранола або домашніх мюслів входять цільні вівсяні пластівці, ягоди шовковиці, гарбузове насіння, волоський горіх, кунжут, мигдальні пластівці, мелені імбир і кориця, шовковичний пекмез, сибірський мед.

Одкровення Тіни викликали жваву реакцію інтернет-користувачів: пост зібрав понад двісті коментарів, що значно більше, ніж зазвичай буває в її блозі: «Огооооонь! Ви справжній мотиватор! »,« Тіна, здрастуйте! Гранола на сніданок – приголомшливо, корисно і дуже смачно! Спасибі за те, що ділитеся з нами! Дякую за мотивацію, ви заряджаєте енергією і позитивом! »,« Тіна, ще дуже цікаво про ваш режим сну дізнатися! Завжди дуже бадьоро виглядаєте! Також цікаво – ви каву п’єте?»,«Підтверджую, що, всякий раз відкриваючи ваш Інстаграм, отримую величезну порцію стусана під зад: дуже мотивуєте мене і тисячі інших людей до щоденних тренувань. Було б здорово, якби ви публікували книги, які читаєте».

Дорожка #woodway и интервальный бег. @troya_team , как и обещала, с утра, в зале, пашу😂

Допис, поширений Тина Канделаки (@tina_kandelaki)

Поділись


Новини партнерів