Коханий Періс Хілтон зробив татуювання на її честь

Про численні романи світської зірки Періс Хілтон ходять легенди. Але, здається, 36-річна спадкоємиця багатомільйонного статку нарешті знайшла свого ідеального чоловіка. Півроку тому Періс вперше представила громадськості нового бойфренда – 32-річного актора Кріса Зілка, заявивши, що шалено закохана в нього і готова до сім’ї і дітей . А недавно, за повідомленнями інсайдерів, коханий зробив Хілтон пропозицію .

І хоча пара поки не підтвердила інформацію про весілля, їх відносини розвиваються стрімко. Вчора, наприклад, Періс виклала в свій Instagram фото з татуюванням, яку зробив Кріс. На честь обраниці актор набив на передпліччя її ім’я шрифтом в стилі мультфільмів Діснея.

«Я найщасливіша дівчина! Мій коханий здивував мене, зробивши татуювання. Він сказав, що поруч зі мною – саме чарівне місце на землі, і він нарешті знайшов свою принцесу », – написала Періс під постом.

Нагадаємо, що зі своїм нареченим Періс знайома вже шість років років, але їх дружба переросла в романтичні відносини лише недавно. До цього Хілтон рік зустрічалася зі швейцарським мільйонером Томасом Гроссом.

Періс Хілтон і Кріс Зілка

 

Поділись


Новини партнерів