Ірину Білик не пустили в літак: співачка обурена

14 липня народна артистка України Ірина Білик не змогла потрапити на свій літак. Ця ситуація мало не зірвала її виступ на фестивалі “Слов’янський Базар”.

Вранці 47-річна співачка і її команда повинні були летіти на фестиваль “Слов’янський Базар”, однак потрапити на борт літака Білик так і не вдалося.

“Чому ВІП такий жорстокий? Під’їжджаємо до ВІП-входу в аеропорт за 55 хвилин до зльоту літака – кажуть, що посадка вже 5 хвилин як закрита! А я ж до них з валізами костюмів, хорошим настроєм, відкритою душею. Невже не можна було піти назустріч артисту? Зрозуміти, поспівчувати, зробити виняток? За тридцять років концертів таке вперше! Ні! Не дозволяється! І все, ніяких компромісів “, – прокоментувала ситуацію артистка.

За словами самої Ірини, її першим бажанням було розвернутися і виїхати додому.

“Але як я могла таке зробити? Адже мене чекають на фестивалі і друзі, і глядачі, і організатори! Як я можу так вчинити з людьми, які хочуть почути мій концерт? Для артиста немає нічого ціннішого за шанувальників! Так що їду до Вітебська на машині! Мчимо по трасі і думаю над тим, яке ж життя артиста повне пригод і несподіваних поворотів! До зустрічі на “Слов’янському базарі”, дорогі друзі! “, – написала Ірина Білик в своїх соціальних мережах.

Джерело

Поділись


Новини партнерів