Лепс заявив, що хоче заспівати з Вакарчуком в Росії

Григорій Лепс, якому заборонили в’їзд в Україну, зізнався, що хотів би влаштувати спільний концерт з лідером гурту “Океан Ельзи” Святославом Вакарчуком, причому в Росії. Про це він розповів в інтерв’ю Известиям.

За його словами, в Україні багато хороших артистів.

“В Україні маса обдарованих людей, і щиро шкода, що зараз вони не можуть повною мірою виплеснути свій талант на широку російську аудиторію. Музика повинна об’єднувати і розважати людей. Я б із задоволенням запросив якогось класного українського виконавця в Росію, наприклад Славу Вакарчука, і зробив з ним спільний концерт. Але, думаю, на даний момент це малоймовірно”, – заявив Лепс.

Також співак додав, що раніше міг давати в Україні до півсотні концертів в рік, проте тепер через погіршення відносин це стало неможливим.

“Я щиро жалкую, що така ситуація у нас вийшла з Україною. Оскільки вважаю: ми – один народ і повинні бути разом. А раніше я адже давав за рік в Україні по 40-50 концертів. Зустрічали, як ніде. Дуже вдячна публіка. І з декількома українськими артистами співпрацював: Ані Лорак, Світланою Лободою, Артемом Лоїком “, – додав артист.

Нагадаємо, що Григорій Лепс виявився в базі даних сайту Миротворець. Артиста внесли в список за незаконний перетин державного кордону України.

Поділись


Новини партнерів