Бейонсе опублікувала першу фотографію з новонародженими близнятами

Бейонсе по-справжньому здивувала своїх шанувальників!

Сьогодні мама новонароджених близнюків опублікувала перший знімок за участю малюків. Вона написала, що сьогодні Румі Картер і Се Картер виповнився місяць. І всього за кілька хвилин знімок знаменитості зібрав більше одного мільйона лайків і десятки тисяч коментарів.

Про народження близнюків стало відомо в середині минулого місяця. Тоді інформацію підтвердили багато джерел, наближених до пари. Бейонсе і Джей Зі вдавалося якийсь час приховувати деякі факти з життя малюків, але досить скоро стала відомий стать малюків, а згодом і їх імена.

Інсайдери запевняють, що Румі і Се – запатентовані імена, під якими батьки малюків зможуть випускати безліч різних товарів.
Джей Зі і Бейонсе

Треба сказати, що незадовго до народження дітей Джей Зі і Бейонсе придбали маєток, який було оцінено в 120 мільйонів доларів. Саме там, як передбачається, і буде проживати велика сім’я знаменитостей. До слова, за кілька тижнів до пологів Бейонсе перебралася в будинок, який знаходився неподалік від госпіталю, в якому малюки незабаром і з’явилися на світ.

За вагітністю співачки в буквальному сенсі стежив весь світ. Бейонсе досить часто виходила у світ, приміряла різні образи, з’являлася на грандіозних заходах і всім своїм виглядом давала зрозуміти, що відчуває себе чудово.

Поділись


Новини партнерів