Хто із зірок більше всіх заробляє в Instagram

Компанія Hopper з’ясувала , хто із зірок заробляє більше за всіх на рекламі в Instagram . Перший рядок рейтингу зайняла співачка Селена Гомес (Selena Gomez) : вона отримує 550 тис. Доларів за один пост. До речі, у Селени найбільша аудиторія – на її профіль підписані 123 млн чоловік, і це абсолютний рекорд соцмережі.

Селена Гомес

Друга сходинка дісталася Кім Кардашьян (Kim Kardashian) . За оцінкою Hopper, зірка реаліті-шоу отримує 500 тис. Доларів за кожен рекламний пост в своєму профілі з аудиторією більше 100 млн осіб.

аиаиав

На третьому місці – найбагатший в світі спортсмен Кріштіану Роналду (Cristiano Ronaldo) . Футболіст, який недавно став батьком вдруге, заробляє 400 тис. Доларів за один рекламний пост. На профіль Роналду підписані 106 млн чоловік.

Кріштіану Роналду

Четверте, п’яте, шосте та сьоме місця рейтингу зайняли сестри Кім – Кайлі (Kylie Jenner) і Кендалл Дженнер (Kendall Jenner) і Хлое (Khloe Kardashian) і Кортні Кардашьян (Kourtney Kardashian) . Вони заробляють на рекламі по 250 тисяч доларів за посаду. Не дивно, що чверть доходу сім’ї Кардашьян приносить реклама в соціальних мережах .

сестри Кардашьян

На восьмому і дев’ятому місцях – топ-моделі Кара Делевінь (Cara Delevingne) і Джіджі Хадід (Gigi Hadid) . На профіль Кари підписані більше 40 млн користувачів, а за особистим життям Джіджі спостерігають 35 млн чоловік. Замикає десятку найбільш високооплачуваних знаменитостей американський баскетболіст Леброн Джеймс (LeBron James) .

зірки
Поділись


Новини партнерів