51-річна Бйорк вперше за довгий час з’явилася на публіці

І в 35, і в 40 років співачка Бйорк активно експлуатувала образ ельфа, ісландської принцеси, яка далека від земних речей. Видання «Time» включило Бйорк в розділ «ікони» як одну зі 100 найвпливовіших людей в світі. Її обожнювали мільйони, а після виходу фільму «Та, що танцює в темряві» будь-яка новина про співачку викликала небувалий ажіотаж. Але при цьому, сама Бйорк начебто нудьгувала від слави, і на відміну від своїх колег, які скориставшись популярністю, напевно, організували б кілька гастрольних турів, вона сама хоч і виступала, але без надриву і перевтоми. І мабуть, відчуваючи це небажання піаритися, в пресі про виконавицю поступово стали говорити все менше. І незважаючи на те, що співачка досі активно гастролює, в світській хроніці про співачку майже не згадується.

Однак, на днях ісландка прилетіла на фестиваль, і папараці сфотографували її разом з друзями на прогулянці в Нью- Йорку. І яким було здивування шанувальників, які давно не бачили буденних фото співачки, що 51-річна зірка анітрохи не змінилася. Та ж стрункість, легкість в рухах, та ж активна міміка. Начебто їй знову 20. Більш того, незмінним залишився і дивний, «інопланетний» стиль співачки. У цей день вона була одягнена в довге напівпрозоре плаття блакитного кольору і білі чоботи на високій тракторній платформі. Образ завершили вінтажна шкіряна сумка і блискучі шпильки в волоссі. Також дивно були одягнені і супутники поп-діви. Молоді люди були одягнені в жіночі спідниці, і гордо крокували на високих підборах. Куди прямувала настільки дивно одягнена компанія невідомо.

До слова, колись відповідаючи на питання, чи боїться вона старості, співачка демонстративно заявила, що хоче залишитися сексуальною якомога довше.

«Коли я була молодою, я дивилася на мою матір – як вона намагається бути сексуальною, бути закоханою, бути матір’ю, – трохи божевільна хіпі. Моя бабуся здавалася мені найчарівнішою. Коли їй було близько 60-ти, вона любила виїжджати за місто і писати картини. Вона брала кілька пляшок червоного вина і проводила там тиждень. Немає сумніву, що це був найкращий час в її житті. Думаю, пік в моєму житті настане пізніше, десь в 45. Але і в 70 життя буде прекрасне! »- заявила вона.

І здається, їй це вдалося.

Поділись


Новини партнерів