Дженніфер Еністон і Джастін Теру влаштували вертолітну прогулянку в Нью-Йорку

LOS ANGELES, CA - APRIL 04: Actor Justin Theroux and actress Jennifer Aniston attend the season 3 premiere of "The Leftovers" at Avalon Hollywood on April 4, 2017 in Los Angeles, California. (Photo by Jason LaVeris/FilmMagic)

48-річну Дженніфер Еністон і 45-річного Джастіна Теру не часто можна зустріти разом на знімках – всюдисущим папараці не завжди вдається зафіксувати подружжя в одному і тому ж місці. Так, в мережу потрапили фотографії за участю актриси. Вона сідала в чорний автомобіль і, як повідомляється, прямувала до чоловіка.

Дженніфер досить швидко сховалася від об’єктивів репортерів, хоча їм все вже вдалося сфотографувати зірку в повний зріст, тому шанувальники можуть без проблем оцінити повсякденний образ знаменитості. Сіра однотонна футболка без рукавів і короткі шорти були обрані Еністон не випадково.

Очевидці повідомляють, що бачили Дженніфер і Джастіна на одному з вертолітних майданчиків в Нью-Йорку. Куди саме збиралося подружжя, не відомо. Однак зірки відчували себе чудово: вони багато посміхалися, мило спілкувалися з екіпажем. Після цього Джен і Джастін зайшли в кабіну вертольота.
Дженіфер Еністон

Дженіфер Еністон

Дженіфер Еністон

Нагадаємо, що трохи більше двох тижнів тому Еністон і Теру проводили час в різних містах: Дженніфер прилетіла у справах в Лос-Анджелес, а Джастін залишився в Нью-Йорку, де його сфотографували під час прогулянки репортери.

До речі, цілком ймовірно, що романтичний політ на вертольоті пов’язаний з тим, що зовсім скоро, п’ятого серпня, подружжя відзначить другу річницю весілля. Вони намагаються робити один одному приємні сюрпризи і цілком насолоджуються тим часом, який проводять разом.

Джастін Теру

 

Поділись


Новини партнерів