ЗМІ розсекретили романтичний подарунок принца Гаррі Меган Маркл

Видання People отримало підтвердження, що принц Гаррі витратив тисячі доларів на подарунок для коханої в жовтні 2016 року – в той час з’явилися перші повідомлення про його роман з Меган Маркл. Журналісти припустили, що покупка призначалася саме їй.

У Walton Fine Arts gallery 32-річний принц придбав картину британського художника Van Donna, що складається з двох частин: на одній з них за допомогою трафаретної техніки зображені хлопчик і дівчинка, які взялися за руки, а на іншій половині розміщено напис “Кожному потрібно когось любити “(Everybody Needs Somebody To Love).
“У нашому районі Гаррі регулярно заходить в магазини і галереї з своїм охоронцем. У галереї цому сподобалося кілька експонатів. Він сказав, що шукає щось для дуже важливої персони. Це сталося буквально напередодні появи чуток про Меган Маркл”,
– розповів журналістам колекціонер з Кенсінгтона.
Картина Van DonnaЛондонський цінитель сучасного мистецтва сказав, що обрана принцом картина – цілісний художній твір, але Гаррі, коли купував її, поцікавився можливістю розділити подарунок на дві частини.
“Гаррі запитав чи можна розділити цей диптих? У той час ніхто не знав про Меган Маркл, але якщо картина призначалася їй, то з боку принца це дуже романтичний жест. Це трохи схоже на браслет, одну половину якого ви залишаєте собі, а другу віддаєте іншій людині”,– додав колекціонер.
Меган Маркл

принц Гаррі
Джерело

Поділись


Новини партнерів